Prijetna in »normalna« oseba ;) mislim da je to v teh norih časih čisto dovolj za 1 korak:))
ali izpolni spodnji obrazec
Novo mesto, 37 let
Prijazna oseba, ki jo je živl...
Novo mesto, 58 let
Pozitivna, mladostna in še ve...
Novo mesto, 25 let
Malo sramežljiva in zadržana...
Novo mesto, 36 let
Ni bistvo v lepoti telesa ali ...
Novo mesto, 68 let
Sem skromna in delavna ponovno...
Za zagotavljanje boljše uporabniške izkušnje in za analizo podatkov o obiskanosti naša spletna stran uporablja spletne piškotke. Več informacij Strinjam se