Prijetna in »normalna« oseba ;) mislim da je to v teh norih časih čisto dovolj za 1 korak:))
ali izpolni spodnji obrazec
Novo mesto, 25 let
Simpatično raztresena, zmeden...
Novo mesto, 38 let
Sem 38 letna iskrena mamica , ...
Novo mesto, 21 let
iščem nekoga, ki me bo zaš�...
Novo mesto, 29 let
Za začetek sms, pozneje pa ka...
Novo mesto, 51 let
Za zagotavljanje boljše uporabniške izkušnje in za analizo podatkov o obiskanosti naša spletna stran uporablja spletne piškotke. Več informacij Strinjam se